Aktualności

Zapraszamy na bezpłatne webinarium na temat bezpieczeństwa w sieci – 22 czerwca br

Uprzejmie informujemy, że już tylko do jutra przyjmujemy zapisy na bezpłatny webinar KZBS i BIK pt. „Bezpieczeństwo Twoich danych w sieci i ochrona przed wyłudzeniami”, który odbędzie się w dniu 22 czerwca br. (poniedziałek) w godzinach 12:00-13:30, w formule on-line. Wydarzenie jest kolejną inicjatywą w ramach „Czerwca z bankiem spółdzielczym”. Temat cyberbezpieczeństwa przedstawią eksperci z Biura Informacji Kredytowej. Podczas webinaru jego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prowadzącym na czacie.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 19 czerwca br.

Zapisy odbywają się wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Warunki techniczne i tryb udostępnienia będzie przekazany uczestnikom po zapisaniu się.

WAŻNE! Prawidłowe zgłoszenie na szkolenie jest równoznaczne z otrzymaniem automatycznego maila zwrotnego na adres mailowy podany w formularzu zgłoszeniowym. 

REJESTRACJA

https://www.kzbs.pl/Bezplatne-webinarium-BIK-i-KZBS-Bezpieczenstwo-Twoich-danych-w-sieci-i-ochrona-przed-wyludzeniami.html

W pole dane do faktury oraz członek KZBS proszę wstawić nazwę banku/nazwę firmy – udział jest darmowy, nie będziemy wystawiać faktur.

Więcej informacji tutaj.

Bank Spółdzielczy w Obszy

Bank szerokich możliwości

Jesteśmy blisko ludzi